Turystyka

Komfortowe pokoje jakie oferuje Zajazd u Hermanów

Wygodne pokoje jakie oferuje Zajazd u Hermanów usytuowany w pobliżu zamku Olsztyn motywują osoby przemierzające Szlak Orlich Gniazd do zatrzymania się właśnie w tym obiekcie. Jura Krakowsko – Częstochowska już od dawna wybierana jest jako destynacja przez sporo Polaków.

Olsztyn w pobliżu Częstochowy jest miejscem idealnym na piesze lub rowerowe wycieczki. Zajazd u Hermanów proponuje pokoje dla 19 osób. Są to pokoje na poddaszu, stylowo zarządzane. Pośród 7 pokoi gościnnych każdy jest wystylizowany w innego rodzaju wybarwieniach. Dla gości udostępnione są: pokój brązowy, pokój granatowy, pokój pomarańczowy, pokój zielony, pokój gołębi, pokój kameleon i pokój malinowy.

Pokoje są jedno, dwu, trzy albo czteroosobowe. Można w takim razie zatrzymać się w nich samemu, z osobą najbliższą albo z całą rodziną. Sporym atutem zajazdu jest to, że na miejscu znajdują się plac zabaw, ogród oraz restauracja. We wszystkich pokojach znajduje się łazienka. Goście mogą również skorzystać z darmowego Internetu.

Piękna lokalizacja sprawia, że osoby, które chcą zwiedzić pobliskie, średniowieczne zamki będą to mogły zrobić bez problemu. To także idealny powód do zaplanowania do tego miejsca podróży służbowej, ponieważ po całym dniu pracy można odpoczywać na łonie natury. Kiedy turysta nie chce się zakwaterować w mieście, to Zajazd u Hermanów będzie najlepszym rozwiązaniem. Detale każdego pobytu ustalane są indywidualnie. Obecność obok zamku Olsztyn to najlepsza propozycja dla miłośników Szlaku Orlich Gniazd.

Można wybrać się nie tylko na ruiny zamku w Olsztynie, lecz również na inne zamki na Jurze. To miejsce, gdzie poza pobytami prywatnymi można decydować się na wyjazd integracyjny, przyszykowanie przyjęcia urodzinowego lub przyszykowanie wesela, komunii, czy chrzcin. To także dobre miejsce pod względem warunków do zaplanowania konferencji albo spotkania służbowego. Wystarczy zobaczyć galerię zdjęć zajazdu i przeczytać na witrynie najważniejsze informacje, aby być zmotywowanym. W Olsztynie można spędzić świetnie czas, ciesząc się czarem wskazanego zajazdu.