Sport

Niezawodny sprzęt oraz gadżety do tenisa i badmintona

Zaprojektowane w myśl ergonomicznych zasad rakiety tenisowe marki Yonex wybierane są tak samo przez początkujących, jak i przez osoby które grają zawodowo. Marka zajmuje się projektowaniem i dystrybuuje trzy wiodące kolekcje rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED oraz VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE wyróżnia duży komfort gry i siła uderzenia. Kolekcja VCORE pozwoli na większą kontrolę gry, czucie wszystkich ruchów i ma idealną rotację. Rakiety z obu kolekcji, jak i inny asortyment taki jak badminton polska można zakupić w sklepie polskiego dystrybutora w niewygórowanej sumie.

Jeżeli ktoś ma już swoją ulubioną rakietę Yonex i chciałby zakupić taki sam model, może sobie na to pozwalać. Jeżeli natomiast ktoś rakietę tej marki kupuje po raz pierwszy i zaznajomi się z opisami, będzie zorientowany, na co się decydować. Cechy rakiety mogą także omawiać z kupującym pracownicy sklepu. Każda z rakiet opisana jest pod względem tego, czy mogą z niej korzystać średniozaawansowani, czy doświadczeni zawodnicy. Scharakteryzowane są użyte w nich techniki a także można przeczytać, jacy rozpoznawalni sportowcy posługują się nimi standardowo.

Yonex to firma znana również z rakiet do badmintona. Gracze kupujący rakiety tego producenta mogą mieć pewność, że zmaksymalizują własne możliwości na korcie. Sprzedawane rakiety napinane są z optymalną siłą. Dostępne serie rakiet do badmintona to: Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power oraz Basic. Do każdej z nich dodana jest instrukcja dotycząca sposobu przeplatania naciągu. Materiały z jakich wykonane są rakiety są solidne i dlatego konsumenci mają wgląd do wytrzymałych modeli.

W sklepie katalog produktów jest obszerny i rozdzielony na kategorie tematyczne takie jak: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton. W oddzielnych działach dostępne są bestsellery i nowości. Nie ma znaczenia, czy ktoś gra w tenisa lub w badmintona rekreacyjnie, czy profesjonalnie. Każdorazowo znajdzie gadżety dopasowane do umiejętności i stylu gry.