Inne

Oferta kardiologiczna proponowana w placówce medycznej Sports Medic

{Oferta kardiologiczna proponowana w ośrodku medycznym Sports Medic to usługi specjalistyczne. Kardiologia Wrocław to leczenie schorzeń i nieprawidłowości w obrębie układu krążenia i serca. Kardiolog najpierw zapisuje na odpowiednie badania, a później wdraża terapię. Wykwalifikowani kardiolodzy do chorych ukierunkowani są indywidualnie, co oddziałuje na otrzymanie doskonałych rezultatów.

Zabiegi proponowane w placówce odnoszą się do kardiologii inwazyjnej. Bazuje ona na użyciu cewnika naczyniowego i kardiologii nieinwazyjnej. W drugim wypadku chodzi o diagnostykę oraz terapię chorób układu krążeniowego oraz serca, bez potrzeby fizycznej ingerencji w organizm. Kompleksowa opieka lekarska zawiera: diagnozy kardiologiczne, próby wysiłkowe EKG, badanie EKG Holter, badanie holter ciśnieniowy, USG serca, USG doppler, próby wysiłkowe, holtery ciśnieniowe, holtery EKG.

Kardiolodzy ze Sports Medic to mający spore doświadczenie oraz ciągle rozwijający kompetencje specjaliści, mający wprawę w terapii najmłodszych, dorosłych oraz osób uprawiających sport. Do specjalistów trzeba się zgłosić, gdy odczuwa się: ból albo ucisk w klatce piersiowej, arytmię serca, duszności, czy omdlenia i poczucie osłabienia. W przychodni można skorzystać tak samo z konsultacji, jak i z wysokospecjalistycznych procedur leczniczych: koronarografii, zabiegów przezskórnej angioplastyki wieńcowej, wszczepienia rozrusznika i kardiowertera – defibrylatora, inwazyjnych badań elektrofizjologicznych, przezskórnej ablacji albo operacji kardiochirurgicznej.

Wykorzystanie nowoczesnego sprzętu, duża wiedza i kompetencje personelu medycznego zachęcają do leczenia się tutaj. Zwłaszcza, że chorzy mogą wrócić szybko do zdrowia, jak i do dawnej aktywności fizycznej. Plan terapii jest na bieżąco sprawdzany i kiedy to potrzebne, modyfikowany. Lekarze do wszystkich pacjentów nastawieni są indywidualnie i to wzbudza ufność.