Turystyka

Podstawowe zestawy do nurkowania, udostępnione w punkcie sprzedaży TUSA

Podstawowe komplety do nurkowania, dostępne w sklepie TUSA mogą dla siebie dobierać zarówno wykwalifikowani nurkowie, jak i osoby które zaczynają swoją przygodę. Każdy z tych kompletów jest opisany, czyli nikt nie powinien mieć kłopotów z wybraniem tego, czego potrzebuje. Każdy z takich kompletów gwarantuje pełne pole spostrzegania pod wodą. Udostępnione modele projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami. Znajdują się w nich tego typu innowacyjne rozwiązania jak: stuprocentowo krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu a także zawór zapobiegający przedostawaniu się do maski wody podczas zanurzeń. Wyjątkowo użyteczny jest także zawór oczyszczający.

Hipoalergiczny silikon z jakiego jest wykonana maska nie wywoła podrażnienia skóry. Silikon jest też materiałem miękkim oraz nadającym się do elastycznego ułożenia, czyli dopasuje maskę do twarzy. Widok z niej jest imponujący, gdyż to sto sześćdziesiąt osiem stopni panoramicznego obrazu. Pasek można regulować dowolnie. Boczne szyby w maskach TUSA zaprojektowane są w taki sposób, aby zminimalizować martwe pole. Soczewki w masce zapewniają idealną widoczność a także to, że wszystko będzie widać w naturalnych kolorach. Fajka oraz ustnik w zestawach także wykonane są z silikonu. Materiał taki wykonany jest na bazie technologii HyperDry Elite Dry Top.

Technologia taka odpowiada za utrzymanie suchości nawet w czasie maksymalnego zanurzenia. Pływak umieszczony w zaworze od razu go zamknie i w efekcie woda nie przedostaje się do zewnątrz. Wykonany anatomicznie ustnik zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Płetwy mają specjalną komorę na stopy, zrobioną z miękkich tworzyw. Zaawansowana technika multi – flex daje gwarancję perfekcyjnego dopasowania. Komfortowe kalosze z paskiem z silikonu są gwarancją efektywnego nurkowania. Całość została zaprojektowana w taki sposób, aby w trakcie podróży zajmowała jak najmniej miejsca. Zestawy TUSA wyjątkowo natomiast znane są z tego, że są nad wyraz ergonomiczne w czasie nurkowania.

Opatentowany przez firmę system Hybrid Blade System oddziałuje pozytywnie na napęd, wydajność oraz przeniesienie mocy. W sklepie można też zaopatrywać się w maska do freedivingu, żeby mieć wszystkie gadżety.